top of page

PROVÁDĚNÍ HYDROIZOLAČNÍCH PRACÍ

Zajímáte-li se o zelenou střechu, první otázka se váže k hydroizolaci. Nebude zelená střecha hydroizolaci škodit? Co když nebude hydroizolace těsnit, jak budeme hledat pod vrstvou vegetačního souvrství poškozené místo?

Rozhodli jsme se, že budeme nabízet hydroizolaci EPDM, která je dle našeho názoru nejlepší volba.

Vzhledem k:

  • Životnosti hydroizolace

  • Velkoformátovosti plachet, které mohou být až 100m2. Tedy střechy do této plochy zakryjeme jednou plachtou, tím minimalizujeme počet spojů na hydroizolaci

Zároveň nabízíme záruku nejen na zelenou střechu, ale také na hydroizolaci, tedy na celou dodávku. Snažíme se vyhnout problémům "kdo, co zavinil" a v případě problému shazování viny jedné firmy na druhou. Samozřejmostí je pokládka tepelné izolace EPS, aby skladba plochých střech byla kompletní.

HYDROIZOLACE EPDM

S vysokou odborností a kvalitou Vám opravíme nebo zhotovíme novou plochou střechu, zaizolujeme ji proti zatékání i únikům tepla. Používáme materiály společnosti Firestone Building Products, která vstoupila na trh průmyslových střešních systémů v roce 1980 a navázala na stoleté dědictví zkušeností a úspěchů v technologii pryžových polymerů. Dnes zaujímá Firestone Building Products vedoucí postavení na trhu střešních systémů. Společnost Firestone si vytkla za cíl nabídnout zákazníkovi kompletní sortiment kvalitních střešních izolací, které splňují individuální nároky různých typů budov.

Hlavní součástí střešních systémů Firestone je RubberGard® EPDM, jednovrstvá membrána ze syntetické pryže, vyrobená ze směsi etylén propylen dien monomeru, technických sazí, záměsových olejů, speciálních přísad a vulkanizačních činidel. Tato směs je válcovaná do velkých plachet a vulkanizována. K dispozici je také verze vyztužená tkanou polyesterovou rohoží a membrána zpomalující hoření. První střecha, na které byla v roce 1980 použita krytina RubberGard® EPDM je ve Wisconsinu v USA a dodnes je plně funkční. Od této doby bylo úspěšně instalováno na celém světě více než 1.500.000.000 m2 střešních systémů Firestone RubberGard® EPDM, od chladných oblastí Aljašky a Sibiře až po pouštní klima Arabského zálivu. Zároveň prošla řadou testů na umělé stárnutí, které předpokládají její minimální trvanlivost více než 50 let.

bottom of page